test
25.7 C
Warszawa
wtorek, 25 czerwca, 2024

Czarzasty: Gorsza od PiS-u jest jedynie Konfederacja

Do rozpoczęcia wyborów parlamentarnych pozostało zaledwie kilkadziesiąt godzin. To już dosłownie ostatnie chwile, kiedy przedstawiciele swoich ugrupowań mogą gościć w różnych programach, by postarać się na tej ostatniej prostej przekonać do siebie wyborców.

Z wizytą w „Gościu wydarzeń” był Włodzimierz Czarzasty, jeden z liderów Nowej Lewicy. Czarzasty zapowiedział, że jeżeli Koalicja Obywatelska wygra wybory, to wraz z Lewicą i Trzecią Drogą stworzy wspólnie silną opozycję.

– Ja wiem, że opozycja wygra wybory i co za tym idzie, stworzy rząd. Wierzę, że ten rząd będzie oparty na Trzeciej Drodze, Koalicji Obywatelskiej i Lewicy – powiedział Czarzasty.

Czarzasty: najgorsza jest Konfederacja

Zdaniem słynącego z mocnych wypowiedzi wicemarszałka Sejmu, to nie Prawo i Sprawiedliwość stanowi dzisiaj największe zło na scenie politycznej.

Czarzasty od dawna z uporem krytykuje Konfederację, zaznaczając przy tym, że Nowa Lewica nigdy nie pójdzie z tą partią na żadne układy.

– Jest coś gorszego niż Prawo i Sprawiedliwość. To jest Konfederacja, czyli chęć wyjścia z Unii i brak szacunku do kobiet. To jest brunatna partia. Kolor brunatny z czarnym to jest najgorszy kolor z możliwych – ocenił Czarzasty.

– Gładkolicy chłopcy mogą wszystko obiecać, a potem wszystko odkręcić. Znam ich poglądy – wypalił 63-latek, mając na myśli Krzysztofa Bosaka i Sławomira Mentzena, hersztów Konfederacji.

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę. O północy z kolei rozpocznie się cisza wyborcza.

Dla Ciebie

Najnowsze artykuły