test
25.7 C
Warszawa
wtorek, 25 czerwca, 2024

Były reprezentant Polski odpala się na Twitterze. „Pi**dolę je**nych złodziei”

Były reprezentant Polski w piłce nożnej, Wojciech Kowalczyk, słynie ze swoich kontrowersyjnych, uskutecznianych nierzadko pod wpływem alkoholu tweetów. Dzisiaj jednak przekroczył wszelkie granice, wypowiadając się na tematy polityczne.

Kowalczyk jeszcze za czasów piłkarskiej kariery znany był z trudnego, twardego charakteru. Po zawieszeniu butów na kołku został ekspertem w Polsacie Sport. W kwietniu 2017 roku został jednak wyrzucony z pracy. Za co? Właśnie za wpisy na platformie Twitter, które bardzo nie spodobały się pracodawcy.

Były piłkarz Legii Warszawa otrzymał później zatrudnienie u swojego kolegi Krzysztofa Stanowskiego i aż do dzisiaj regularnie współtworzy treści na Weszło i Kanale Sportowym, będąc tam czołowym opiniotwórcą.

Kowalczyk i polityka – duet mocno niedobrany

Popularny „Kowal” bardzo często dzieli się ze swoimi followersami opiniami na temat bieżącego stanu w polskiej polityce. 51-latek rzadko bierze jeńców, lecz dzisiaj zdecydowanie przesadził. Poniżej jego wpisy z ostatnich godzin.

Kowalczyk za swoje wpisy był już wielokrotnie strofowany, a internauci wyrażali swój niesmak. To jednak nie przeszkadza srebrnemu medaliście igrzysk olimpijskich dalej wypisywać, co tylko mu ślina na język przyniesie.

Dla Ciebie

Najnowsze artykuły