4 C
Warszawa
poniedziałek, 4 marca, 2024

To najbardziej irracjonalny odcinek „Sprawy dla reportera”? Stand-uper znów wyśmiewa Jaworowicz

Co jakiś czas coraz bardziej znany stand-uper – Daniel Midas – przygotowuje szybkie skróty kolejnych odcinków „Sprawy dla reportera”. Cichy rechot z tego, co wyrabia znana reporterka TVP słychać było już kilka lat temu. 

Jednakże w ostatnim okresie internauci dosłownie miażdżą swoimi opiniami doświadczoną dziennikarkę. Pisząc jednak z nutką ironii: – Nie no, kocham ją. Co takiego robi Jaworowicz?

Otóż, na przykład, w losowych momentach wtrąca zupełnie wyjęte z kontekstu pytania. Innym razem poniża mieszkańców małej miejscowości, pytając bogatego – jednocześnie wywodzącego się z tej samej społeczności – właściciela dużej firmy: – Co pan tu robi wśród tych biedaków?!

Jest zabawnie, ale czy redaktor Elżbieta Jaworowicz aby na pewno przez wszystkie te lata nie straciła trochę dystansu? Nie ubyło jej nieco empatii? Najzwyczajniejszego: „ludzkiego” podejścia do – może trochę gorzej ubranych, może żyjących w niskim standardzie – ale jednak ludzi? W odcinku powyżej „ni z gruchy, ni z pietruchy” zadaje jednej z uczestniczek pytanie o to, czy ta pije.

Podczas gdy rodzinny spór toczy się o… sypiącą się piwnicę.

Dla Ciebie

Najnowsze artykuły